Masz pytania, zadzwoń! +48 89 715 08 00

Neolamin NRO Super

Opis wyrobu:

Termoizolacyjne płyty warstwowe Neolamin NRO Super to płyty styropianowe laminowane papą podkładową na osnowie z włókna szklanego. Wyróżniają się one specyficznymi właściwościami, naturalną hydrofobowością, stabilnością wymiarów po zaaplikowaniu, dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi, a także dużą wytrzymałością mechaniczną umożliwiającą poruszanie się po nich w czasie montażu i użytkowania. Termoizolacyjne płyty warstwowe Neolamin NRO Super produkowane są na bazie płyt styropianowych Neodach Podłoga. Mogą być laminowane jednostronnie lub dwustronnie. Takie rozwiązanie wpływa na znaczne skrócenie czasu wykonania termoizolacji dachu.

Termoizolacyjne płyty warstwowe Neolamin NRO Super, przeznaczone są do wykonywania izolacji cieplnej dachów użytkowych i nieużytkowych, płaskich i pochyłych (o kącie nachylenia połaci do 20°), pod bezpośrednie krycie papą, przy czym górna okładzina z papy nie jest wliczana do liczby warstw pokrycia dachowego. 

Układy dachowe z termoizolacyjnymi płytami warstwowymi Neolamin NRO został sklasyfikowane w zakresie zachowania na oddziaływanie ognia zewnętrznego w klasie Broof(t1). Produkowane są na bazie płyt styropianowych o klasie reakcji na ogień co najmniej E. Płyty Neolamin NRO mogą być układane na nieodkształcalnych podłożach niepalnych, np. z blach falistych, betonu, zaprawy cementowej, blachy trapezowej i na istniejących pokryciach dachowych.

Zastosowanie wyrobu:

  • do wykonywania izolacji termicznej dachów (o kącie nachylenia nie większym niż 20°), pod bezpośrednie krycie papą, przy czym górna okładzina z papy nie jest wliczana do liczby warstw pokrycia dachowego.