Masz pytania, zadzwoń! +48 89 715 08 00

Dane teleadresowe

Firma:
Neotherm sp. z o.o sp. kom.
ul. M. Boruty-Spiechowicza 68
43-300 Bielsko-Biała
 
Biuro Obsługi Klienta w Biskupcu
Kolonia III/5
11-300 Biskupiec
Tel. +48 89 715 08 00
Tel. kom. +48 662 276 854
Fax +48 89 715 08 01
E-mail. bok@neotherm.com.pl
Mariusz Stefański
Dyrektor Handlowy
Tel. +48 728 536 253
E-mail. m.stefanski@neotherm.com.pl
województwa: kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, południowa część mazowieckiego
Tomasz Urbański
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 694 425 139
E-mail: t.urbanski@neotherm.com.pl
województwo: warmińsko-mazurskie
Aleksander Sawicki
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 536 043 632
E-mail. a.sawicki@neotherm.com.pl
województwo: pomorskie
Wojciech Czerpak
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 539 943 901
E-mail. w.czerpak@neotherm.com.pl
województwa: podlaskie, wschodnia część warmińsko-mazurskiego, północno-wschodnia część mazowieckiego
Mariusz Piątek
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 734 424 296
E-mail. m.piatek@neotherm.com.pl
województwa: północna część mazowieckiego, południowa cześć mazowieckiego, zachodnia część mazowieckiego, wschodnia cześć łódzkiego
Biuro Obsługi Klienta w Chmielowie
ul. Chemiczna 14
39-442 Chmielów
Tel. +48 89 715 08 00
Tel. kom. +48 795 160 774
Fax +48 89 715 08 01
E-mail. bok@neotherm.com.pl
Jolanta Wiśniewska
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 660 423 468
E-mail. j.wisniewska@neotherm.com.pl
województwa: podlaskie, wschodnia część warmińsko-mazurskiego, północno-wschodnia część mazowieckiego, lubelskie
Marzena Klimek
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 539 940 609
E-mail. m.klimek@neotherm.com.pl
województwa: świętokrzyskie, podkarpackie
Firma:
Neotherm HN sp. z o.o sp. kom.
ul. Pułaskiego 6
42-300 Myszków
 
Biuro Obsługi Klienta w Myszkowie
ul. Pułaskiego 6
42-300 Myszków
Tel. +48 34 313 32 89
Tel. +48 34 313 32 29
E-mail. biuro@neotherm.pl
Wojciech Lisiecki
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 694 425 132
E-mail: w.lisiecki@neotherm.pl
województwo: śląskie
Michał Zasada
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 513 072 344
E-mail. m.zasada@neotherm.pl
województwo: łódzkie, wielkopolskie, lubuskie
Artur Juzoń
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 795 160 782
E-mail. a.juzon@neotherm.pl
województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie
Neoprofil Sp.J.
Biuro Obsługi Klienta w Tarnowie
Tarnów 55 B
57-200 Ząbkowice Śląskie
Tel/Fax +48 74 801 30 67
Joanna Rajczakowska
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 662 276 818
E-mail: j.rajczakowska@neoprofil.pl
województwo: dolnośląskie
Bartłomiej Szabla
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. + 48 694 422 633
E-mail: b.szabla@neoprofil.pl
województwo: opolskie, wielkopolskie, lubuskie
Dominik Sosnowski
Regionalny Szef Sprzedaży
Tel. +48 662 276 840
E-mail: d.sosnowski@neoprofil.pl
województwa:dolnośląskie