Masz pytania, zadzwoń! +48 89 715 08 00

Historia

Firma Neotherm jest producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych.
Obecni na rynku od 2008 roku.
Zajmujemy się produkcją płyt styropianowych do izolacji ścian, dachów i podłóg.
Neotherm to firma w 100% z polskim kapitałem
i jeden z największych producentów styropianu w Polsce, o ugruntowanej pozycji na rynku, nowoczesnym zarządzaniu i produktach wysokiej jakości.
Grupa Neotherm posiada na dzień dzisiejszy 4 fabryki:
w Biskupcu, Chmielowie, Myszkowie i Wrocławiu. W najbliższym czasie planujemy kolejne inwestycje aby rozlokowanie zakładów produkcyjnych pozwoliło nam dostarczać styropian w dowolne miejsce w Polsce.
Motorem rozwoju naszej firmy jest przede wszystkim sukcesywne wzbogacanie oferty asortymentowej. Oprócz standardowych płyt styropianowych posiadamy w ofercie specjalistyczne płyty: wodoodporne, ognioochronne, akustyczne, płyty laminowane papą podkładową na welonie z włókna szklanego, płyty spadkowe, płyty o obniżonym współczynniku przewodzenia ciepła. Jesteśmy również producentem chemii budowlanej dostępnej pod markami „Neo-” oraz kompleksowego systemu ociepleń „System Neotherm Patent”. Produkty naszej firmy dostępne są na terenie całej Polski. Wszelkie informacje na ich temat można uzyskać u naszych przedstawicieli handlowych oraz doradców technicznych. Neotherm od początku swojej działalności przykłada bardzo dużą wagę do jakości swoich produktów. Pomaga w tym wykwalifikowany i profesjonalny personel korzystający z nowoczesnego
parku maszynowego oraz laboratorium badawczego, umożliwiającego badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Wszystkie nasze wyroby produkowane są z surowców najwyższej jakości w oparciu o obowiązujące normy i przepisy. Podlegają Zakładowej Kontroli Produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny właściwości użytkowych. Każda z fabryk produkuje pełen asortyment płyt styropianowych, a wszystkie działają w oparciu o procedury umożliwiające standaryzację wyrobu gwarantującą powtarzalność parametrów technicznych. Wysokie standardy jakościowe oraz terminowość, są podstawowymi wyznacznikami naszych działań.
Neotherm jest członkiem GPS - Grupa Polski Styropian
Neotherm jest członkiem PSPS - Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu.